Konkurs! Do wygrania szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean!

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi rankingami past do zębów bez fluoru zorganizowaliśmy konkurs, której główną nagrodą jest nowoczesna szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04. Wszystkie osoby spełniające warunki konkursu wygrywają nagrody! Lista 17 past do zębów biorących udział w konkursie jest dostępna poniżej.


Konkurs Philips Sonicare Diamond Clean

Aby wziąć udział w konkursie należy do dnia 20.10.2019 spełnić poniższe warunki:


Warunki Facebook:

 1. Polub fanpage www.facebook.com/stomatologianatura.

 2. Polub i udostępnij publicznie na swoim profilu Facebook post konkursowy.

 3. Spośród 17 przedstawionych past wybierz 3 pasty, które według Ciebie osiągną najlepsze miejsca w rankingu past do zębów bez fluoru.

 4. Napisz komentarz pod postem konkursowym, w którym wymienisz wytypowane przez Ciebie 3 pasty i oznaczysz 3 osoby.


Warunki Instagram:

 1. Zaobserwować profil @medica.natura

 2. Polubić i udostępnić zdjęcia konkursowe.

 3. Spośród 17 przedstawionych past wybierz 3 pasty, które według Ciebie osiągną najlepsze miejsca w rankingu past do zębów bez fluoru.

 4. Napisz komentarz pod postem konkursowym, w którym wymienisz wytypowane przez Ciebie 3 pasty i oznaczysz 3 osoby.


Pasty do zębów bez fluoru - stomatologia Poznań

Lista past:

 1. Ecodenta Coconut,

 2. Biała Perła Natural,

 3. Lebon Fresh Mint,

 4. Apident,

 5. Ecodenta – Ananasowe Poranki,

 6. Ecodenta – Caries Fighting,

 7. The Natural Family Co. – Naturalna pasta do zębów z propolisem i mirrą,

 8. Cannadent,

 9. Weleda – Pasta do zębów z solą morską,

 10. Naturado – Miętowa pasta do zębów z ksylitolem,

 11. Jason Coconut,

 12. Victor Philippe PROPOLI,

 13. Bjobj – Anyżowa pasta do zębów,

 14. Georganics Orange,

 15. Pure & Natural – Hipoalergiczna pasta naturalnie wybielająca,

 16. AloeDent Coconut Oil

 17. Bio2You Sensitive


Wszystkie osoby, które odpowiedzą prawidłowo oraz spełnią wszystkie z podanych powyżej warunków konkursu otrzymają nagrody! Osoba, która dodatkowo jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź otrzyma biało-złotą szczoteczkę soniczną Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04. Pozostałe osoby, które odgadną prawidłowo 3 najlepsze pasty, otrzymają pastę do zębów Splat Zero Balance - jedną z najlepszych past do zębów, które już widnieją w naszym rankingu na stronie: https://www.medicanatura.pl/single-post/2018/02/11


Konkurs odbywa się równolegle na naszych profilach Facebook i Instagram.


Każdy Uczestnik Konkursu może wziąć w nim udział dwukrotnie – jeden raz z profilu Instagram i jeden raz z profilu Facebook pod warunkiem oznaczenia różnych osób i udzielenia różnych odpowiedzi.


Imiona zwycięzców zostaną opublikowane 21.10.2019 na naszym fanpage Facebook i profilu Instagram.


Konkurs rozpoczyna się 04.10.2019r. Zgłaszanie udziału w konkursie trwa do dnia 20.10.2019r. (niedziela) do godz. 21.00. Zgłoszenia nie spełniające wszystkich warunków udziału w konkursie pozostaną bez rozpatrzenia.


Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w dniu 21.10.2019 r. poprzez zamieszczenie na stronie www.facebook.com/stomatologianatura oraz https://www.instagram.com/medica.natura/ imion zwycięzców.


Organizatorem i fundatorem nagród Konkursu jest Gabinet Stomatologii i Medycyny Estetycznej Medica Natura z siedzibą w Poznaniu przy ul. Krakowskiej 32/1.


Organizator oświadcza, że konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany lub powiązany z podmiotami zarządzającymi portalem społecznościowym Facebook i Instagram, za pośrednictwem których można wziąć udział w Konkursie. Portale Facebook i Instagram nie ponoszą żadnej odpowiedzialności w stosunku do uczestników Konkursu w związku z ich roszczeniami.


Konkurs Philips Sonicare Diamond Clean i Splat Zero Balance


Organizator jest przyrzekającym nagrodę w rozumieniu art. 919 i 921 ustawy z dn. 23.04.1964r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93, z późn. zm.).


Nagrody w konkursie przyznaje Organizator.

W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora ani członkowie jego najbliższej rodziny (wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, małżonkowie rodzeństwa, rodzice, krewni i powinowaci drugiego stopnia oraz osoby pozostające w stosunku przysposobienia).


Zwycięzcy konkursu nie są uprawnieni do żądania zmiany nagrody, wymiany nagrody na kwotę pieniężną, bądź odstąpienia nagrody innej osobie.


Uczestnik może wygrać w Konkursie tylko jedną nagrodę.


Uczestnik może zrzec się prawa do nagrody.


Zwycięzcy Konkursu mogą odebrać nagrody konkursowe osobiście pod adresem Medica Natura ul, Krakowska 32/1, 61-893 Poznań lub pokryć koszty przesyłki kurierskiej w kwocie 15 zł.