Ellanse Poznań

ELLANSÉ™ DZIAŁA INACZEJ

To pierwsza rodzina wypełniaczy skórnych, która dzięki swym właściwościom, nie tylko koryguje zmarszczki i fałdy, ale stymuluje produkcję własnego kolagenu, aby prawdziwie walczyć z przyczynami leżącymi u podstaw procesów starzenia w obszarze twarzy i dłoni, w rezultacie w sposób stopniowy i długotrwały zapewniając ci naturalny młody wygląd.

Preparaty Ellansé™ tworzą nową erę innowacyjnych implantów do wstrzykiwania, łączących bezpieczeństwo, możliwość doboru czasu trwania efektu zabiegowego, jak również stabilność jego utrzymywania, zaprojektowane specjalnie na potrzeby medycyny estetycznej i chirurgii.

Z wiekiem nasze kości jak i głęboko położony tłuszcz ulegają redukcji i pojawiają się ubytki objętości. Podanie preparatu bezpośrednio na kość w naturalny sposób uzupełnia braki i odbudowuje naturalny kształt twarzy. Nie tworzy ruchomych kompartmentów, tak często widocznych przy mimice twarzy, po podaniu kwasu HA. Głównym komponentem Ellansé™ jest polikaprolakton (PCL), który występuje w formie idealnie gładkich mikrosfer (25-50 mikronów), które są zawieszone w sposób jednorodny w specjalnie przygotowanym nośniku żelowym, będącym wodnym roztworem karboksymetylocelulozy. Prostota tego wyjątkowego składu oraz zastosowane technologie powodują, że produkty są bardzo bezpieczne oraz wydajne. Produkty są w pełni wchłanialne, a przebieg procesu bioresorpcji jest szczegółowo znany i potwierdzony badaniami naukowymi. Warto też nadmienić, iż preparaty na bazie polikaprolaktonu nie są sieciowane w procesie chemicznym, co jednoznacznie przesądza o ich bezpieczeństwie.

Efekt zabiegowy widoczny jest natychmiast już przy jednej iniekcji oraz utrzymuje się w zależności od wybranego preparatu od 12 miesięcy Ellansé™ S do 4 lat Ellansé™ E. Co ważne w odróżnieniu od tradycyjnych wypełniaczy tkankowych efekt jest stabilny przez cały deklarowany czas. Wynika to z faktu, iż pod wpływem iniekcji preparatu wygenerowany został własny kolagen typu I, który wraz z mikrosferami polikaprolaktonu stanowi naturalny implant. Same molekuły polikaprolaktonu w trakcie procesu bioresorpcji nie zmieniają swojej wielkości, przez co nie stymulują wtórnych procesów zapalnych oraz wpływają na stabilny, naturalny efekt. Skóra w sposób naturalny staje się odmłodzona, a nie wypełniona, jak w przypadku preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

PRZYGOTOWANIE:  

Zastosowanie Ellansé™ nie wymaga wcześniejszych przygotowań, ani testów skórnych.

Wykazano całkowitą biokompatybilność, co oznacza, że można go podać natychmiast. Jest to także całkowicie wchłanialny produkt przez twoje ciało.

Przeciwwskazania do zabiegu są typowe, jak dla każdego preparatu do iniekcji stosowanego w medycynie estetycznej.

 


OPIS ZABIEGU:

Zabieg trwa około 30 minut i pozwala ci bezpośrednio po, wrócić do normalnych codziennych zajęć.

W trakcie zabiegu w miejsca wymagające korekcji podawany jest za pomoca cieniutkiej igły lub kaniuli odpowiednio dobrany przez lekarza preparat z rodziny Ellansé™: Ellansé™ S, - M, -L lub -E. Preparat podawany jest głęboko w tkankę podskórną, szczególnie w celach poprawy jakości skóry lub bezpośrednio na kość, w celu osiągnięcia efektu wolumetrycznego, tj. zwiększenia objętości.

 


PO ZABIEGU:

Zaleca się, aby unikać gorących kąpieli i intensywnych ćwiczeń przez 24 godziny oraz ekspozycji na słońce i promienie UV przez tydzień po zabiegu.

Podobnie jak w przypadku innych zastrzyków może wystąpić lokalne zaczerwienienie, obrzęk bądź siniak. W celu uzyskania większej ilości informacji skontaktuj się ze swoim lekarzem medycyny estetycznej.

Osiągniesz naturalny, równomierny i natychmiastowy efekt zabiegowy, trwający stabilnie od 1 roku do 4 lat, w zależności od zarekomendowanej przez twojego lekarza opcji preparatu Ellansé™. Korekcja jest zalecana po całkowitym upływie czasu trwania efektu adekwatnego dla wybranej opcji. Unikamy w ten sposób wielokrotnych wizyt.

 


ILE WIZYT JEST POTRZEBNYCH:

Wybierając ELLANSÉ™ potrzebna jest tylko jedna wizyta w celu osiągnięcia natychmiastowego, stabilnego i długotrwałego rezultatu, czyniąc zabieg Ellansé™ opłacalnym. To doskonała proporcja jakości do ceny.

Cennik Ellanse

Biostymulator tkankowy Ellanse

Ellanse S - 1 rok

1200 zł

Ellanse M - 2 lata

1400 zł

Ellanse L - 3 lata

1600 zł

Please reload

  • Szary Instagram Ikona
  • Grey Facebook Icon

© 2017-2019 by Paulina Zgoda.